
Takie wlasnie kolory wybrala Ki do nowej edycji Graj w kolory - wiecej szczegolow i of kors reszta prac zalogi tutaj :))
Moja praca w tych kolorach wyglada tak :
Credits do tej pracy pojawi sie tu wkrotce ;)))
A na koniec chcialabym sie jeszcze pochwalic - ekhe ekhe - jeden z moich LO`sow Perfect Photo - patrz post nizej ;) - zostal wyrozniony w tym tygodniu w Color Room, co jest dla mnie mega zaskoczeniem ! :))))
Sciskam juz weekendowo ♥
M.
