Pokazywanie postów oznaczonych etykietą digiScrap. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą digiScrap. Pokaż wszystkie posty

30.04.2010

Be yourself ...

Lazurowy blekit z domieszka ognistej czerwieni, soczysta pomarancza i zgaszona czernia ...



Takie wlasnie kolory wybrala Ki do nowej edycji Graj w kolory - wiecej szczegolow i of kors reszta prac zalogi tutaj :))
Moja praca w tych kolorach wyglada tak :

be yourself

Credits do tej pracy pojawi sie tu wkrotce ;)))


A na koniec chcialabym sie jeszcze pochwalic - ekhe ekhe - jeden z moich LO`sow Perfect Photo - patrz post nizej ;) - zostal wyrozniony w tym tygodniu w Color Room, co jest dla mnie mega zaskoczeniem ! :))))

Sciskam juz weekendowo ♥
M.