09.12.2011

razem

Nie mam zbyt wiele wspólnych zdjęć z Olivią [zdecydowanie mam ich za mało ! ] . Dlatego za każym razem cieszę się niesamowicie, kiedy uda mi się zrobić nam fajne wspólne zdjęcie, które potem moge wykorzystać na scrapie – te prace są dla mnie szczególnie ważne.
W pracy `Razem` zdecydowałam się połączyć ze sobą szarość bazy z całą gamą innych energetycznych kolorów w postaci dodatków – skrawków papieru, farby, naklejek …

Razem /Together

Materiały – 7 Dots Studio :
Elise Rebel – Sensitive
Elise Rebel  - Extraordinary
Elise Rebel Elements 12×12
Elise Rebel Stickers 12×12

Scrap powstał w ramach nowego wyzwania mapkowego w Art-piaskownicy. Wyzwanie sponsorowane jest właśnie przez 7 Dots Studio - zapraszam Was serdecznie do udziału, autor/ka zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę ufundowaną przez 7 Dots Studio - komplet papierów Elise Rebel.


______________________________

Ze sporym też opóźnieniem, ale za to bardzo bardzo gorąco zapraszam Was w nowe miejsce w sieci, w miejsce, które przez jeden miesiąc, grudzień, będzie tętnić art-journalowym życiem i inspiracjami ---Oczywiście więcej szczególów tego projektu, jak i tematy na poszczególne dni znajdziecie na blogu Journal Your December. Zapraszam ! Ja swoje pierwsze wpisy pokażę już niedlugo ;))))

Ściskam mocno i dziękuję za wszystkie ciepłe slowa ! Fajnego weekendu ! :*

7 komentarzy: