11.12.2011

sesja płotowa -- 7 Dots Studio

Zdjęcia z tego albumu czekały naprawdę dłuuugo na swoją albumową oprawę. Spośród całej sesji wybrałam 4 zdjęcia, które z różnych powodów lubię najbardziej. Powstał więc swoisty minialbum – tym razem jest minimalnie pod względem ilości zdjęć i treści. Za to – żeby równowaga jako tako została zachowana – starałam się zawrzeć z nim maksymalną ilość energii – w kolorze i w środkach wyrazu. Kolekcja Elise Rebel z 7 Dots Studio bardzo ułatwiła mi to zadanie – album robił się praktycznie sam, wszystko bardzo fajnie się ze sobą łączyło – pracę nad tym albumem wspominam jako naprawdę świetną zabawę Album ma wymiary ok 11×22 cm.sesja plotowa - minialbum/cover


sesja plotowa - minialbum/#1


sesja plotowa - minialbum/#2


sesja plotowa - minialbum/#3


sesja plotowa - minialbum/#4


sesja plotowa - minialbum /back

Materiały – 7 Dots Studio :
Elise Rebel – Overemotional
Elise Rebel – Superstitious
Elise Rebel stickers 6×12 oraz 12×12
Elise Rebel Elements 12×12

15 komentarzy:

 1. Prześliczna oprawa zdjęć. Mumkaa uwielbiam Twój styl!

  OdpowiedzUsuń
 2. takk wiem ze sie robie nudna.. ale twoje albumy to arcydziela scrapowe ;o

  OdpowiedzUsuń
 3. OMG! fantastyczne! to co robisz z papierami to czysta magia! jakże bym chciała znaleźć się w tej bajce! to się nazywa niebanalna pamiątka na całe pokolenia :) buuuu! ja też chcę tak umieć ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. kocham !!!!! bajeczny jest :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ojej dziekuje Wam ogromnie ! ♥

  thank you Linda !

  OdpowiedzUsuń
 6. nic dodac, nic ująć- REWELACJA!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Boże jaki absolutnie fantastyczny album! Jesteś zajebistą reklamą tych papierków! Normalnie się skuszę bo dopiero w Twoim albumie widać jakie są fajne!

  OdpowiedzUsuń
 8. Agi dziekuje za miod na me serce ! :** szczerze bardzo papiory polecam :))) :*

  OdpowiedzUsuń
 9. So beautiful!!! So glad I found your blog! I followed your work over at Scrapbook.com and was sad when you stopped updating- coming here is so much better! I'm in awe of these pages- the abstract beauty and color of this mini- love it!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Fantastyczne mumkaa! znalazłam przypadkiem na pintereście u innej pinnerki. :-) Są ludzie, co konsumują, i tacy, co kreują wlasny świat z tego co zastaną. Też tak mam. Serdecznie pozdrawiam, będę wpadać.
  Dorota Dfk&nature

  OdpowiedzUsuń