27.12.2011

to do list 2012

Rok 2012 to dla mnie, z wielu względów, rok ważny – nie mogło więc obyć się bez noworocznych postanowień, takiej mojej małej to do list na Nowy Rok…. [myślę, że do końca grudnia znajdzie się zapewne jeszcze kilka punktow do odhaczenia, które będę mogła sobie do tej listy dopisać; lista nie jest więc jeszcze całkowicie zamknięta ].
Scrap powstał na jasnej stronie papieru Sweet Dreams z kolekcji Dreamer [moje zauroczenie stroną jasną tej kolekcji wciąż mnie uparcie trzyma]. Dodatków jest niewiele – za to spora dawka farby, taśmy i przeszyć oraz obowiązkowo – trochę journalingu.

to do list 2012Materiały-  7 Dots Studio :
Dreamer - Collection Stickers 12×12
Dreamer - Stickers 6×12
Dreamer - Sweet Dreams


Ściskam poświątecznie i dziękuję za wszystkie życzenia :** 

6 komentarzy:

 1. piekna praca :)
  wlasnie mi przypomnialas ze przydaloby sie zrobic coroczna liste 'to do list' co prawda i tak nigdy calej sie nie robi.. ale im wiecej punktow tym wiecej sie robi :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Normalnie ubrałam już + 2 i dalej nie umiem przeczytać tych postanowień, ale może to i lepiej, Ty zapisałaś, Ty się będziesz rozliczać:) Trzymam kciuki, podziwiam!, na pewno się uda! Wjechałaś mi na ambicję i może i ja coś postanowię? Ale mam z tym problem bo mam słabą "silną wolę", całuję i ściskam mocno, cieszę się, że jesteś:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mumko, scrap jest niesamowity. to jedna z tych prac, które masz ochotę jak najszybciej dotknąć, poczuć zapewne niesamowitą fakturę. Uwuelbiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. po prostu świetny! widać, że nie trzeba dużo dodatków, aby wyczarować coś niesamowitego ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. To ja jeszcze dodam, że świetny pomysł z taką listą na nowy rok :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Totalnie zajebisty skrap! Mi też przyda się taka lista:)

  OdpowiedzUsuń